Меню
 
Головна arrow Новини
Кисневі концентратори від благодійників

4 грудня в Управлінні охорони здоров’я облдержадміністрації відбулася передача кисневих концентраторів медичним закладам Чернігівщини, що стало можливим завдяки підтримки Благодійного Фонду Сергія Тігіпка. Так, 20 кисневих концентраторів були передані лікарням Прилуцького, Бахмацького та Ніжинського районів. Отримані Кисневі концентратори стали важливою частиною лікування пацієнтів з COVID-19, адже у складних випадках від них часто залежить життя хворого.

Перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний зазначив, що за два тижні до переліку лікарень, що приймають хворих на коронавірус додали декілька закладів, тому надана допомога буде направлена до них, а також у ті лікарні, які лише готуються приймати «ковідних» хворих. «Для медичних закладів та пацієнтів важливо бути забезпеченими якісним медичним обладнанням та устаткуванням. Держава спрямовує на боротьбу з пандемією значні ресурси. Але підтримка з боку благодійних організацій є завжди актуальною та важливою. Тому щиро вдячні за медичне обладнання та постійну підтримку нашого регіону», – сказав Віталій Загайний.

Начальник Управління охорони здоров’я ОДА Петро Гармаш подякував благодійників за співпрацю і допомогу медичним закладам Чернігівщини та підкреслив, що кисневі апарати знадобляться не лише хворим з пневмонією викликаною коронавірусом, надалі вони застосовуватимуться при інших захворюваннях, оперативному втручанні та підтримці хворих у реанімаційних відділеннях. «Зазначу, що в таких складних умовах медичні працівники ще ніколи не працювали, тому прошу жителів області з розумінням та відповідальністю ставитися до ситуації, – сказав Петро Гармаш. – Бережіть своє здоров’я та здоров’я своїх близьких, дотримуйтесь соціальної дистанції, заходів особистої гігієни та завжди використовуйте захисні маски. Ці прості правила протиепідемічної безпеки рятують життя».

Нові концентратори цього дня приймав генеральний директор КНП «Ніжинська ЦРЛ» Юрій Солодько, який поділився своїми враженнями: «Сьогодні у нашій лікарні на базі інфекційного відділення та двох перепрофільованих відділень розгорнуто 40ліжок для лікування хворих на коронавірусну інфекцію. Наразі в них перебувають 28 пацієнтів з підтвердженим COVID-19 та 17 с діагнозом вірусна пневмонія. І з кожним днем кількість хворих зростає. Тому у нас була нагальна потреба у кисневих концентраторах, які необхідні хворим з низькою сатурацією, – повідомив Юрій Солодько. – Ми вдячні Благодійному фонду за підтримку, завдяки якій наша лікарня може надавати якісну медичну допомогу мешканцям регіону».

Директор Благодійного фонду Сергія Тігіпка Роман Польовий розповів, що це не перша допомога, яку Фонд надає медичним закладам Чернігівщини. Два тижні тому 20 кисневих концентраторів надійшли у районні лікарні Ічнянського, Талалаївського, Срібнянського та Варвинського районів. Загалом на придбання кисневих концентраторів для лікарень області було витрачено понад 2 мільйони гривень.

Нагадаємо, що благодійний фонд постійно підтримує медичну сферу області. У травні його представники передали у медичні заклади області багатопараметричні монітори пацієнта, сучасний аналізатор критичних станів, а також Борзнянська ЦРЛ отримала пересувний цифровий рентгенівський апарат.
Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc