Меню
 
Головна arrow Новини
Віталій Загайний: медичні заклади Чернігівщини належним чином готові надавати кисневу підтримку важкохворим пацієнтам навіть у разі непередбачуваних ситуацій.

Про це перший заступник голови облдержадміністрації повідомив за результатами робочих поїздок лікарняними закладами Чернігівщини, на яких він разом із заступником голови ОДА Олександром Савченком, начальником Управління охорони здоров’я ОДА Петром Гармашем знайомилися із готовністю лікарень до виникнення надзвичайних ситуацій.

Так, за інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації, посадовці у рамках робочих поїздок проінспектували всі 18 лікарень, що мають укладені договори з НСЗУ за пакетом «Стаціонарна допомога пацієнтам з коронавірусною хворобою COVID-19».

«Ми проінспектували роботу генераторів та поспілкувалися із працівниками лікарень, які працюють із електроносіями. В цілому мережі утримуються в належному стані і здатні витримати навантаження. Генераторами забезпечена кожна лікарня. І це надважливо у сьогоднішній ситуації. Адже у критичний момент жодна помилка чи гаяння часу неприпустимі. Саме від цього може залежати життя людини. Як відомо, нещодавно у Прилуцькій ЦМЛ виникла майже критична ситуація – сталося коротке замикання електромереж, через що було знеструмлене терапевтичне відділення. На той час там перебували 36 хворих на коронавірусну хворобу. Пацієнтів оперативно перевели до інших відділень лікарні і продовжили надавати необхідну медичну допомогу», – наголосив Віталій Загайний.

Відтак стан лікарень, де перебувають пацієнти, хворі на COVID-19 – облаштування, забезпечення ШВЛ-апаратами та кисневими концентраторами, наявність витратних матеріалів та медикаментів тощо, знаходяться під постійним контролем Чернігівської ОДА. Відповідні перевірки та збір інформації щодо забезпеченості медзакладів проводяться регулярно, починаючи з травня 2020 року.

Нагадаємо: нині в Чернігівській області медичну допомогу коронавірусним хворим надають 18 лікарень, у яких розгорнуто 1340 ліжко-місць. За інформацією Міністерства охорони здоров’я, на Чернігівщині завантаженість ліжок, розрахованих на лікування пацієнтів на коронавірусну інфекцію, становить 64,1%.
Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc