Меню
 
Головна arrow Новини
Квартира – лікарям, пацієнтам – якісне обстеження

Залучення медиків до роботи в регіонах Чернігівщини – пріоритетне завдання обласної та місцевої влади. Адже не для кого не секрет, що головна причина дефіциту лікарських кадрів у районах області і, зокрема, у сільській місцевості – відсутність житла та неможливість працевлаштування членів сімей. Тобто, створення належних соціально-побутових умов великою мірою сприятиме бажанню медиків працювати в районах області.

Втім, деінде місцева влада поступово таки намагається вирішувати питання забезпечення житлом молодих сімей лікарів. Так останнім часом нові квартири медики отримали у Мені, Новгород-Сіверському, Корюківці.

І ось – приємне новина для родини лікарів з Бахмача – молоді спеціалісти, лікар-ортопед-травматолог Іван Воронів та його дружина, невропатолог Інна отримали ключі від 54-метрової нової квартири у нещодавно зведеному будинку у центрі міста. Кошти на придбання житла у розмірі 450 тисяч гривень виділено з районного бюджету.

Відтак, за повідомленням офіційного сайту Бахмацької РДА, створення належних житлових умов для цієї родини дозволить підняти планку надання спеціалізованої медичної допомоги місцевому населенню, адже Іван Воронів, хоча і молодий спеціаліст, але має хороший досвід роботи на сучасному медичному діагностичному обладнанні, яким забезпечена Бахмацька ЦРЛ – у закладі встановлено артроскопічну систему, що використовується для видалення найменших фрагментів кісток при ураженні нижніх кінцівок та проведення малоінвазивних оперативних втручань. До речі, таке обладнання в наявності лише у Чернігові.

Таким чином, жителі Бахмацького району матимуть змогу отримувати спеціалізовану медичну допомогу безпосередньо за місцем проживання, не звертаючись для цього до лікарень інших міст.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc