Меню
 
Головна arrow Новини
На Чернігівщині триває реалізація Програми Президента України «Велике будівництво». Зокрема, у галузі охорони здоров’я продовжуються роботи за кількома напрямками, які перебувають на постійному контролі обласної влади.

Так перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Загайний відвідав КНП «Бахмацька центральна районна лікарня». Це одна з дев’яти опорних лікарень області, де в рамках президентського проєкту EMERGENCY- 2020 модернізують приймальне відділення. Комплекс робіт включає не тільки ремонт приміщень та облаштування інтер’єру лікарні за новими стандартами, а і забезпечення закладу сучасним медичним обладнанням. Також посадовець ознайомився із реконструкцією приймально-діагностичного відділення з пунктом невідкладної медичної допомоги, де нині тривають роботи з облаштування приміщень. Відтак на об’єкті завершується утеплення першого та цокольного поверху будівлі, вже встановлено 18 віконних блоків, проводиться відсипка з ущільненням основи проїзної частини та завершено роботи із заливки бетоном фундаменту під'їзної естакади. У середині приміщень проводиться монтаж гіпсокартонних конструкцій та укладання облицювальної плитки. Крім того, встановлено електрощитові, триває облаштування нових трас електропостачання, монтаж вентиляції, систем водопостачання та каналізації. Так роботи із монтажу нової системи теплозабезпечення вже завершено.

Нагадаємо: в рамках програми EMERGENCY на Чернігівщині проводиться модернізація приймальних відділень 9 опорних лікарень. У 8 медзакладах роботи вже йдуть повним ходом. Зараз середній відсоток будівельної готовності об'єктів по області становить 84%. Найвищий рівень готовності має КНП «Новгород-Сіверська центральна районна лікарня імені І. В. Буяльського» – 93%, у КНП «Чернігівська обласна лікарня» і КНП «Прилуцька центральна міська лікарня» досягли 90% готовності.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc