Меню
 
Головна arrow Новини
Оновлено Стандарт медичної допомоги «Коронавірусна хвороба (COVID-19)» у частині використання швидких тестів на визначення антигену SARS-CoV-2.

МОЗ оновило Стандарт медичної допомоги «Коронавірусна хвороба (COVID-19)» у частині використання швидких тестів на визначення антигену SARS-CoV-2. Про це повідомив заступник Міністра охорони здоров‘я України Віктор Ляшко.

Тож, попереднє скринінгове обстеження з використанням швидких тестів на визначення антигену SARS-CoV-2 будуть проводити:

• всім пацієнтам із підозрою на COVID-19; з ознаками тяжкого гострого респіраторного синдрому;

• з ознаками інших гострих респіраторних вірусних інфекцій;

• з ознаками пневмонії?; тим громадянам, які були в тісному контакті з особою з підтвердженим випадком на COVID-19; які повертаються з регіонів зі значним розповсюдженням COVID-19; які підлягають плановій госпіталізації.

Водночас Віктор Ляшко зазначив, що позитивний результат швидкого тесту на визначення антигену SARS-CoV-2 повинен бути підтверджений за допомогою ПЛР. Винятком є позитивний результат швидкого тесту на визначення антигену SARS-CoV-2 у пацієнтів, які відповідають визначенню підозрілого або ймовірного випадку захворювання на COVID-19.

«Метод ПЛР залишається й надалі основним для етіологічної лабораторної діагностики COVID-19. Додатково ми дозволили використовувати швидкі тести на визначення антигену SARS-CoV-2 для скринінгових досліджень медпрацівників, поліцейських і інших категорій працівників та при планових госпіталізаціях», – підкреслив заступник Міністра охорони здоров‘я України.

Докладніше про Стандарт медичної допомоги «Коронавірусна хвороба (COVID-19)» читайте за посиланням посиланням.

За матеріалами МОЗ України


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc