Меню
 
Головна arrow Новини
У Ніжині планують осучаснити лікарню

У місті над Остром тривають роботи з реконструкції приміщень КНП «Ніжинська центральна міська лікарня ім. М. Галицького» згідно з Програмою Президента України « EMERGENCY-2020».

Так наступного року у закладі планується завершити облаштування поліклінічно-діагностичного відділення, на що з державного бюджету вже виділено 13 млн грн, а незабаром до них додасться сума у 4,5 млн грн з міського бюджету. Окрім того, 2021 року держава виділить ще 80 млн грн для закупівлі дороговартісного обладнання, зокрема, комп’ютерного томографа, магнітно-резонансного томографа та ангіографа. Будуть задіяні і місцеві кошти – за словами міського голови Олександра Кодоли влада Ніжина планує купити для лікарні цифровий рентгенапарат вартістю 5 млн грн.

КНП «Ніжинська центральна міська лікарня ім. М. Галицького» – одна з дев’яти опорних лікарень Чернігівщини, в яких приймальні відділення модернізують згідно з визначеними стандартами та забезпечать відповідним медичним обладнанням. Роботи проходять завдяки проекту «EMERGENCY 2020» за підтримки Президента України.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc