Меню
 
Головна arrow Новини
Прилуцька лікарня готується до прийому хворих на ковід

КНП «Прилуцька центральна районна лікарня» уклала договір із Національною Службою здоров’я України за пакетом, яким передбачено надання стаціонарної допомоги хворим на коронавірусну інфекцію. Втім, враховуючи, що заклад не має власного інфекційного відділення, для цих потреб готують терапевтичне відділення.

За словами головного лікаря Володимира Колейка, у відділенні розгорнуто 60 ліжок, в палатах встановлено комунікації для підведення кисню, тривають роботи для облаштування систем енергоживлення та технічне розмежування на «брудну» та «чисту» зони. Також виділено приміщення, де медичні працівники будуть проходити дезінфекцію та приймати душ.

Роботи з реконструкції проводяться як за фінансової підтримки районного бюджету і власні кошти закладу, так і за рахунок благодійної та спонсорської допомоги. Для лікування хворих на COVID-19 заклад має 20 10-літрових концентраторів (частина з яких надійшла від Управління охорони здоров’я ОДА), 24 кисневі точки, 5 апаратів ШВЛ, розглядається питання щодо оперативного встановлення кисневої магістралі. Як зазначає Володимир Колейко, приймати хворих відділення розпочне вже нинішнього року.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc