Меню
 
Головна arrow Новини
Первинна ланка Чернігівщини отримала нові автівки

Дев’ять нових автомобілів «Renault Duster» вручено 24 грудня для лікувальних закладів Чернігівщини. Вони обладнані всім необхідним для того, щоб сімейні лікарі мали можливість обслуговувати громадян,а також швидко діставатися до тих, хто потребує невідкладної ї допомоги. Як зазначив начальник Управління охорони облдержадміністрації ОДА Петро Гармаш, отримано дев’ять автомобілів підвищеної прохідності для програми сільської медицини.

«Автівками користуватимуться лікарі сільських амбулаторій, розташованих у селах Нова Басань, Халявин, Мрин, Чемер, Морівськ, Яблунівка та селищах Олишівка, Ладан, Добрянка. Кошти на їх придбання виділені з державного фонду регіонального розвитку, в якому знайшлися гроші і на цю мету. Автомобілі – сучасні, дуже зручні, підвищеної прохідності, сімейні лікарі зможуть діставатися навіть до найвіддаленіших куточків тієї місцевості, яку вони обслуговують. Зараз ми працюємо над тим, аби автівки отримали необхідні сертифікати та пройшли реєстрацію у відповідних службах», – зазначає Петро Гармаш.

Кілька автомобілів отримає КНП «Чернігівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги». Як повідомляє його керівник Віктор Куниця, автівки будуть використовуватись для допомоги жителям сільської місцевості Чернігівського району. І приємно, що ці автомобілі мають все необхідне для надання допомоги громадянам.

Участь у врученні автомобілів взяв заступник голови Чернігівської ОДА. Олександр Савченко.


Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc