Меню
 
Головна arrow Новини
Для «екстренки» закуплять нові автомобілі

Міністерство охорони здоров’я України доручило ДП «Медичні закупівлі України» укласти контракти на закупівлю 416 одиниць спеціалізованого санітарного транспорту екстреної медичної допомоги. Про це повідомила під час брифінгу заступниця Міністра охорони здоров’я України Світлана Шаталова та зазначила, що протягом трьох місяців наступного року новенькі автівки отримають більшість регіонів України.

«Йдеться про автомобілі екстреної допомоги двох типів: 273 автомобілі типу В – стандартні лінійні швидкі, та 143 одиниці типу С – реанімобілі, що дуже актуальні у період пандемії», – заявила посадовець.

Відтак в Міністерстві зазначають: нині в державі працює 2947 автомобілів екстреної медичної допомоги, з яких майже 700 – з терміном експлуатації понад 10 років та більше 1600 – понад 5-10 років. Тому щонайменше медикам вкрай необхідні ще 1400 сучасних автомобілів.

Додамо: за словами заступниці Генерального директора КНП «Чернігівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Валентини Луценко, нині населення Чернігівщини обслуговують 102 автомобіля «швидкої». На жаль, 80 з них вичерпали свій матеріальний та технічний ресурси, тобто, потребують якнайшвидшої заміни.Прес-служба Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc