Меню
 
Головна arrow Новини
В області триває реалізація проекту EMERGENCY у рамках Президентської програми «Велике будівництво».

Проектом передбачено модернізацію приймальних відділень опорних лікарень Чернігівщини у єдиному стандарті – від дизайну до розташування кімнат. Його мета ¬– створити умови для надання екстреної медичної допомоги хворим одразу ж після потрапляння їх до медзакладу, не витрачаючи час на переведення пацієнта до реанімаційного чи неврологічного відділення. За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації, голова ОДА Анна Коваленко зазначила: «Оновлені приймальні відділення суттєво змінюють підхід до лікування, адже у лікарів з’явиться можливість провести повну діагностику для встановлення діагнозу та призначити комплексне лікування. Окрім реанімаційних палат, кімнат з діагностичним обладнанням, перев’язувальних тощо, приймальні відділення матимуть окремі бокси для інфекційних хворих. Це створює безпечні умови для пацієнтів та медичного персоналу».

Так за шість місяців від початку будівництва на трьох об’єктах вже завершені заплановані роботи: Чернігівська обласна лікарня, Чернігівська міська лікарня №2 та Корюківська міська лікарня. На 98% виконані роботи у приймальному відділенні Прилуцької та Козелецької ЦРЛ. По першому об’єкту залишились малярні роботи, відповідно до вимог брендбуку, а по другому підрядник облаштовує вентиляції та закладає монтажний отвір під комп’ютерний томограф, який заклад отримав наприкінці 2020 року.

У Новгород-Сіверській лікарні ремонтні роботи майже завершені. Наприкінці січня у закладі будуть встановлювати комп’ютерний томограф, тому залишилися роботи із закладання монтажного отвору для нього. Реконструкцію частини будівлі головного корпусу Ніжинської центральної міської лікарні під відділення екстреної медичної допомоги виконали на 93%. В очікуванні високовартісного обладнання на об’єкті проводять заходи захисту від випромінювання та облаштування місця встановлення КТ, завершують роботу над рампою для автомобілів швидкої допомоги та виконують вимоги брендбуку відносно інформаційних вказівників. У Бахмацькій центральній районній лікарні роботи виконані на 73%. Тут також чекають на устаткування для комп’ютерної томографії та ремонтують кабінет для перев’язок.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc