Меню
 
Головна arrow Новини
КЗ «Чернігівський базовий фаховий медичний коледж»

Відповідно до наказу по коледжу 03 лютого 2021 року Комісією з надзвичайних ситуацій і Штабом цивільного захисту проведено спеціальне тренування щодо безпечної евакуації працівників і студентів коледжу «Дії учасників освітньо-виховного процесу коледжу при загрозі та виникненні пожежної небезпеки».

О десятій годині проведено евакуацію із чотирьох навчальних корпусів, о 16 годині – із гуртожитку: задіяно 320 студентів і працівників коледжу.

Під загальним гаслом «пожежна безпека» у навчальному закладі online і на стаціонарі проведені тематичні виховні заходи: години спілкування, бесіди. Під час виховної години студенти групи 2А спеціалізації «Лікувальна справа» (керівник академічної групи С. Кострик, староста Д. Мельник) під керівництвом викладача С. Пархоменка звернули особливу увагу на надання домедичної допомоги постраждалому при раптовій зупинці серця в умовах карантину, пов’язаного з коронавірусною інфекцією COVID-19.

Четвертого лютого на платформі Zoom студентська рада коледжу зустрілася з практичним психологом І. Івахненко: проведено психологічний тренінг «Надання психологічної підтримки постраждалим під час і після пожежі. Посттравматичний синдром».

Підведені підсумки проведення заходу: досягнуто узгодження в роботі адміністрації, працівників і студентів навчального закладу як об’єкта цивільного захисту щодо виконання заходів запобігання і реагування на НС. Завдання реалізовані.


Штаб ЦЗ коледжу


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc