Меню
 
Головна arrow Новини
Питання розподілу видатків у сфері охорони здоров’я та соціального захисту населення Чернігівщини розглянуто на засіданні профільної комісії обласної ради

За повідомленням Відділу інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради, 5 лютого відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення та у справах учасників АТО, яке провела її голова Наталія Осіковська.

Першим опрацьованим питанням порядку денного був проєкт рішення «Про обласний бюджет Чернігівської області на 2021 рік», який внесений на розгляд пленарного засідання третьої сесії обласної ради восьмого скликання, що заплановане на 12 лютого цього року.

Оскільки депутати обласної ради мали можливість попередньо ознайомитися із основними фінансовими показниками головного кошторису області на 2021 рік, то члени профільної комісії обласної ради особливо цікавилися структурою доходів та розподілом видатків у сфері охорони здоров’я та соціального захисту населення. Порушувалися питання щодо діяльності та функціонування медичних установ, зокрема проблем з оплатою за енергоносії. Члени постійної комісії висловили своє бачення щодо алгоритму формування тарифів на медичні послуги для комунальних установ області, які виносяться на розгляд сесії та затверджуються відповідними рішеннями.

За словами Наталії Осіковської, ухвалюючи будь-які рішення, а особливо питання медичної сфери, завжди треба усвідомлювати, що від цього залежить життя і здоров’я людей. Тому рішення обласного представницького органу мають бути ретельно продуманими і враховувати усі можливі наслідки, аби дійсно покращити реальний стан справ, а не вносити потім зміни чи доопрацювання.

Роз’яснення щодо питань народним обранцям постійної комісії надали заступник директора Департаменту фінансів обласної державної адміністрації Любов Жукова та заступник начальника управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації Алла Здор.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc