Меню
 
Головна arrow Новини
9 лютого під час брифінгу Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов повідомив деталі процесу вакцинації проти COVID-19.

За його словами, днями Україна відкриє власний інформаційний портал МОЗ для запису на вакцинацію проти COVID-19, перший етап якої розпочнеться вже за тиждень. Він розпочнеться згідно Дорожньої карти вакцинації, яка є важливим елементом стратегії успішного протистояння пандемії коронавірусної хвороби. «Ми маємо усвідомити: вакцинація – це своєрідна страховка життя від летальних наслідків хвороби. Держава зі свого боку робить все можливе, аби забезпечити українців якісною, ефективною та безкоштовною вакциною. Записатися на отримання щеплення можна буде найближчими днями через зручний інформаційний портал, а також через інші веб-портали електронних медичних інформаційних систем, через сімейного лікаря або контакт-центр МОЗ».

За всю програму вакцинації від COVID-19 в Україні відповідає заступник Міністра охорони здоров’я України, Головний державний санітарний лікар – Віктор Ляшко. Він очолює групу, яка відповідає за технічне виконання процесів вакцинації безпосередньо. Його завдання – організація безперебійного процесу вакцинації, питань її безпечності. Це зазначено в Дорожній карті вакцинації проти COVID-19 та затверджено відповідним наказом. За своєчасне постачання вакцин відповідає заступник міністра з питань євроінтеграції Ігор Іващенко.

«Будь-яка вакцина, якщо вона реєструється в нашій країні – це вакцина, яка розроблена згідно міжнародних медичних стандартів, пройшла доклінічний етап випробувань на безпечність застосування і далі – три етапи клінічного випробування. Це та вакцина, яка зареєстрована і визнана у світі», – наголосив очільник МОЗ.

Нагадаємо, Міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Коронавірус: виклики та відповіді», який проходив 8 лютого, повідомив, що наразі Україна вже отримала підтвердження на постачання 22 мільйонів доз вакцин проти COVID-19.

За матеріалами МОЗ України


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc