Меню
 
Головна arrow Новини
Обласна лікарня йде в ногу із часом

Головний лікувальний заклад Чернігівщини нарощує свої потужності у плані діагностики та лікування пацієнтів. Зокрема, відкриваються нові відділення, до яких надходить сучасне обладнання.

Генеральний директор КНП «Чернігівська обласна лікарня» Андрій Жиденко розповідає: «Приймально-діагностичне відділення готове на 100 відсотків, будівельні роботи завершено і Державна архітектурна інспекція надала дозвіл на його використання. Нині триває дооснащення цього відділення – наприкінці минулого року обласна лікарня перша в Україні отримала найсучасніший 160-зрізовий комп’ютерний томограф експертного класу «Кенон», який вже введений в експлуатацію, але очікуємо на відповідний дозвіл з Північної ядерної інспекції. Крім того, у приймально-діагностичному відділенні вже підготовлено приміщення для встановлення ангіографа, який за планами МОЗу буде наданий нашому закладу. А ще Управління охорони здоров’я облдержадміністрації здійснило закупівлю деякого обладнання саме для цього нового відділення. Зокрема, в нас працюватиме новий цифровий рентген-апарат та два апарати ультразвукової діагностики.

Відтак з появою ангіографа ми переглянемо логістику надання медичної допомоги хворим із порушенням мозкового кровообігу – пацієнт з ішемічним інсультом буде одразу доставлений до ангіографічної операційної для здійснення тромбоекстракції, а потім хворий буде направлятися до інших відділень для подальшого лікування та реабілітації. Крім того, на повну потужність в лікарні працює магнітно-резонансний томограф з універсальним програмним забезпеченням. Лікарі, що на ньому працюють, пройшли відповідне навчання в Україні та за кордоном. Водночас у лікарні на апробації знаходиться нова відео-система «PENTAX», обладнана гастроскопом, колоноскопом та бронхоскопом. Наші медики системою задоволені, тому таке обладнання ми закупимо. Отже, обласна лікарня має можливість діагностики та лікування пацієнтів на високому сучасному рівні».

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc