Меню
 
Головна arrow Новини
Будівництво сучасних амбулаторій - це новий стандарт доступності та якості першої медичної допомоги у сільській місцевості

За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації, голова ОДА Анна Коваленко проінспектувала хід будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Халявин Чернігівського району, де роботи фінансуються за рахунок субвенції із державного бюджету, а ініціаторами новобудови виступили органи місцевої влади. До того у селі працював лише фельдшерсько-акушерський пункт, який знаходився у приміщенні місцевої контори.

Нині готовність об’єкту становить 50%. У майбутній амбулаторії вже виконані загальнобудівельні роботи, її підключено до водопостачальної мережі, облаштовано каналізацію, проводиться утеплення фасаду, тривають оздоблювальні роботи.

Для оперативного реагування на виклики для Халявинської амбулаторії придбано сучасний повнопривідний автомобіль «Renault Duster». А для діагностики та якісного лікування закуплено медичне обладнання на 410 тис. грн. Загальна вартість будівництва сільської амбулаторії становить 5 млн 040 тис. гривень, з яких 10% – це кошти співфінансування з місцевого бюджету.

Під час перебування у Халявині Анна Коваленко зазначила: «Одним з моїх пріоритетів є підвищення якості медичних послуг. Будівництво сучасних амбулаторій – це новий стандарт у наданні першої медичної допомоги у сільській місцевості, вона має бути доступною та якісною. Ми маємо створити комфортні умови для кожного жителя Чернігівщини».

Загалом в області вже введено в експлуатацію 14 амбулаторій загальної практики сімейної медицини. Один заклад передано громаді, ще один – на стадії передачі. Вже майже завершені роботи на 4 об’єктах.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc