Меню
 
Головна arrow Публікації
26.04.2019р. перестало битися серце Анатолія Васильовича Заворотного, відомого на Чернігівщині лікаря-хірурга вищої кваліфікації, кандидата медичних наук.

Випускник Чернігівської фельдшерсько-акушерської школи (нині Чернігівський базовий медичний коледж) з відзнакою. Продовжив навчання у Київському медичному інституті. Навчався в аспірантурі за спеціальністю «Хірургія та анестезіологія» при Київському медичному інституті, яку успішно закінчив з офіційним захистом дисертації на званням кандидат медичних наук.

У 1970-1974 роках завідує хірургічним відділенням Чернігівської ЦРЛ. З 1974 р. переведений на роботу в обласний відділ охорони здоров’я на посаду головного хірурга області. Практичної роботи не полишає – за сумісництвом хірург обласної лікарні.

За активної участі Анатолія Заворотного в лікувальних установах області впроваджувалися сучасні методи діагностики та лікування: гемолімфосорбція, плазмаферез, штучна нирка, ендолімфатична терапія, перидуральна анестезія, нові методи оперативних втручань. Висококваліфікований спеціаліст володів широким діапазоном оперативних втручань. Постійно здійснював планову та екстрену консультативну допомогу в районах та містах області з позитивними найближчими та віддаленими результатами.

З 1997 по 2014 рік Анатолій Васильович – хірург-експерт обласної МСЕК №2. Досконало володів специфічними навичками при проведенні медико-соціальної експертизи інвалідів, методами статистичного аналізу первинної та загальної інвалідності, добре знав належні довідкові матеріали та літературу щодо визначення тяжкості й причинного зв’язку інвалідності.

Світла пам’ять…

Лебідь Ю. В.
провідний бібліотекар
Чернігівської обласної наукової медичної бібліотеки
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів