Меню
 
Головна arrow Публікації
Чернігівська обласна наукова медична бібліотека надрукувала персональний біобліографічний покажчик присвячений 65-річчю від дня народження, 50-річчю професійної та 25-річчю наукової діяльності Миколи Дейкуна

Чернігівська обласна наукова медична бібліотека надрукувала персональний біобліографічний покажчик присвячений 65-річчю від дня народження, 50-річчю професійної та 25-річчю наукової діяльності Заслуженого лікаря України, головного лікаря КЛПЗ «Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер», голові Постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах учасників АТО при Чернігівській обласній раді, кандидата медичних наук, професора кафедри основ медичних знань і охорони здоров’я Національного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т. Г. Шевченка, президента ГО «Українська професійна асоціація служби протидії ВІЛ та іншим соціально небезпечним хворобам та явищам», голові бібліотечної ради Чернігівської обласної наукової медичної бібліотеки Миколи Петровича Дейкуна.

У ньому зібрано 75 наукових робіт, а також автореферат дисертації автора, публікації в пресі та література про його життя та діяльність.

Лебідь Ю. В.
провідний бібліотекар
Чернігівської обласної наукової медичної бібліотеки

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів