Меню
 
Головна arrow Публікації
4 січня виповнюється 80 років з дня народження Руденка Михайла Івановича (1940)

Випускник Ніжинського медичного училища Михайло Руденко працював і на Донбасі, і на будівництві Волго-Донського каналу, і в рідній Лосинівці. У 1964 році вступив на лікувальний факультет Київського медичного інституту ім. акад. О. О. Богомольця.

З 1978 року – лікар, а потім завідувач відділення функціональної діагностики Чернігівської обласної лікарні. Діагностика – це така ділянка роботи, де помилитися не маєш права. Його вірні помічники – книги. А обсяг роботи у завідувача відділення великий. Михайлу Івановичу доводиться вивчати серцево-судинну систему хворих, функцію головного мозку, дихальних шляхів…

Тисячі людей дякують Михайлу Руденку за допомогу. Як письменник-прозаїк починав ще молодим. Співпрацював з редакціями районних, обласних газет. У періодиці спершу друкуються вірші, а потім змістовні статті. У літературі дебютував книгою оповідань «Ліки на двох» (Чернігів, 1993). Член Національної спілки письменників України. У 1998 році вийшла друга книга «Тільки ти». За збірки Михайло Руденко удостоєний обласної літературної премії імені М. Коцюбинського. У 2010 році вийшла книга «З коханими не розлучайтеся».

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів