Меню
 
Головна arrow Публікації
80 років з дня народження
Дишлюка Володимира Федоровича
(20.09.1939)

20 вересня виповнюється 80 років з дня народження Дишлюка Володимира Федоровича.

Володимир Дишлюк навчався у Тернопільському медичному інституті, після закінчення якого у 1962 році працював лікарем-окулістом Чемеровецької районної лікарні Хмельницької області. З 1964 по 1969 рік – головним лікарем Хатангської районної лікарні Таймирського Національного округу Красноярського краю. Про самовіддану роботу молодого хірурга Київською студією хроніко-документальних фільмів було знято фільм «Якщо знаєш для чого».

З 1969 року Володимир Федорович в Україні. Спершу працює лікарем-хірургом Чернігівської міської, а з 1974 року – обласної лікарні. У 1987р. призначений завідувачем хірургічного відділення обласної лікарні, на базі якого через інтернатуру підготовлено більше 80 лікарів-хірургів для медичних закладів області.

Володимир Дишлюк чимало зробив для удосконалення лікувально-діагностичного процесу, впровадження нових методик лікування деструктивного панкреатиту та розповсюдженого перитоніту. У 1997 році йому присвоєно почесне звання «Заслужений лікар України». У 2005 році Володимир Федорович очолив нове відділення інвазивної та ендокринної хірургії, де втілює у життя сучасні передові методики лапароскопічних операцій. У хворих з’явилась надія на своєчасну та якісну допомогу. Він користується повагою і заслуженим авторитетом. Його ім’я відоме майже всім жителям області.

Лебідь Ю. В.
провідний бібліотекар
Чернігівської обласної наукової медичної бібліотеки

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів