Меню
 
Головна arrow Новини
В обласній науковій медичній бібліотеці оформлена книжково-ілюстративна виставка присвячена 32-ій річниці дня пам'яті Чорнобильської трагедії.

26 квітня виповнюється 32 роки з дня аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Це найбільша техногенна катастрофа за всю історію ядерної енергетики, яка змінила радіаційну обстановку, екологію, долі людей не тільки на європейському континенті, а й у всьому світі.

Чорнобильське лихо охопило сім районів нашої області, 251 населений пункт віднесено до радіоактивно забруднених, постраждало 227 тисяч мешканців краю.

160 медичних працівників Чернігівської області брали участь в ліквідації наслідків на ЧАЕС (47 лікарів, 32 медсестер, 43 водіїв, 38 дозиметристів та інших працівників).

На виставці в науковій медичній бібліотеці представлені книги, в яких висвітлені трагічні події та наслідки Чорнобильської катастрофи, зокрема «Чернігів Чорнобильський – книга пам’яті» (2007 р.), «Чорнобиль» (1989 р.) – книга доктора медичних наук, лауреата чисельних літературних премій Юрія Щербака, а також література з радіаційної медицини.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів