Меню
 
Головна arrow Новини
Сестри милосердя з різних лікувальних закладів Чернігівщини змагалися 25 квітня на базі КЛПЗ «Чернігівська обласна лікарня» за звання «Кращої медичної сестри року». Таким чином відновлено проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності перших помічниць лікарів.

Ця професія настільки багатогранна та відповідальна, що без неї неможливо уявити жоден лікувальний заклад. Адже від медичних сестер залежить і своєчасне виконання лікарських призначень, і порядок у відділенні та багато чого іншого. Зазвичай дівчата, що обирають цю професію, залишаються у ній на все життя, оволодіваючи не тільки навичками допомоги хворому, а і комунікабельності та стресостійкості. Тому цей фах для них – не просто робота, а й спосіб життя. І як зазвичай кажуть медсестри – такій роботі не можна навчитися раз і назавжди, треба щоденно перейматися підвищенням свого професійного рівня, якому немає меж.

Для цього, власне, і проводяться конкурси серед медичних сестер, які дозволяють не тільки з’ясувати, хто з них найкращий за професією, а і те, наскільки вони сприймають новації та оперативно реагують на вимоги сьогодення.

Нинішнього року участь у конкурсі брали 35 медичних сестер, що працюють у стаціонарних, поліклінічних відділеннях, диспансерах та пологових будинках Чернігівщини. Більшість учасниць вважають: головне – не перемога у конкурсі, а участь, бо це можливість не тільки продемонструвати свої теоретичні знання на професійні навички, а і спілкування між колегами по професії.

Головна медична сестра обласної лікарні, голова Асоціації медичних сестер Чернігівщини Тетяна Сакун зазначає: «Певний час ми не проводили таких конкурсів. Зате наші медичні сестри брали участь у конференціях, зокрема, Всеукраїнській конференції, що проходила в обласній лікарні минулого року. Тобто, можливість продемонструвати свою любов до фаху та професійну майстерність в них була завжди».

Конкурс передбачав складання тестів, демонстрацію практичних навичок з надання першої долікарської медичної допомоги та розповідь про свою професію. На думку членів журі, із завданнями впоралися всі учасниці. За підсумками конкурсу, звання «Краща медична сестра області – 2018» виборола Наталія Пичевська – перев’язувальна медична сестра опікового відділення КЛПЗ «Чернігівська обласна лікарня». Вона і буде представляти нашу область у фіналі Всеукраїнського конкурсу, що відбудеться за кілька місяців у Харкові.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів