Меню
 
Головна arrow Новини
Управління охорони здоров’я посилює заходи реагування на ситуацію з захворюваністю на кір

За оперативними даними ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» в області станом на 26 квітня 2018 року зареєстровано 69 випадків захворювання на кір. Захворювання реєструвались у Бахмацькому районі – 4 випадки, Бобровицькому – 3, Борзнянському – 8, Козелецькому – 2, Корюківському – 1, Менському – 6, Ніжинському – 17, Носівському – 12, Чернігівському – 1, м. м. Ніжин – 6, Чернігів – 9. Серед захворілих 37 (53,6%) – дорослі, 32 (46,4%) – діти. Про це говорили під час засідання обласного оперативного штабу з протидії інфекції, який відбувся 27 квітня під головуванням начальника Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Петра Гармаша.

Учасники штабу прийняли рішення про розширення заходів щодо планової та позапланової вакцинації проти кору дитячого населення, продовжити посилений контроль медичних працівників щодо раннього виявлення дітей та дорослих з ознаками та симптомами інфекційних хвороб, провести семінари з лікарями щодо виконання вимог наказів МОЗ України щодо удосконалення проведення профілактичних щеплень та вжити заходів щодо забезпечення наявності у мережі аптечних закладів області вакцин КПК для імунізації дорослого населення.

Нагадуємо, що кір – це дуже небезпечне і заразне захворювання, ліків від кору не існує. Зупинити спалах може тільки вакцинація.

Шановні батьки! Якщо вашій дитині скоро виповнюється 1 рік або 6 років, їй необхідно зробити щеплення за календарем щеплень. Якщо дитина пропустила першу чи другу дозу вакцини КПК за графіком, зверніться до медичного закладу для якнайшвидшого отримання безоплатного щеплення.
Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів