Меню
 
Головна arrow Новини
3 травня в КЛПЗ «Чернігівська ЦРЛ» відбулась зустріч голови Чернігівської районної державної адміністрації Віктора Коржа з лікарями первинної ланки, на якій обговорювався хід кампанії з вибору лікаря первинної медичної допомоги та укладання електронних декларацій з пацієнтами.

«Впродовж першого місяця приписної кампанії лікарями нашого закладу укладено понад 3,5 тисячі декларацій, що становить 6,7% від загальної кількості населення району, – зазначив головний лікар Чернігівського районного центру ПМСД Віктор Куниця. – Для здійснення повноцінної роботи більшість лікарів та сімейних амбулаторій в повній мірі забезпечені комп’ютерним обладнанням. За це ми висловлюємо щиру вдячність головам ОТГ, сільських та селищних рад, які виділили кошти для придбання ноутбуків та принтерів».

На зустрічі піднімалось питання незабезпеченості ноутбуками лікарів Чернігівської та Іванівської амбулаторій, до вирішення якого активно підключився Віктор Корж запевнивши, що дана проблема буде вирішено до кінця травня.

Також голова райдержадміністрації висловив подяку сімейним лікарям Чернігівського району за успішне виконання Урядової програми «Доступні ліки».
Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів