Меню
 
Головна arrow Новини
На Чернігівщині триває кампанія із підписання декларацій із сімейними лікарями. З’являються і перші лідери.

Не дарма в народі кажуть – «До хорошого лікаря і люди йдуть». Це вже підтверджено і деякими фактами. Наприклад, у Ніжині. Ковалевська Віра Іллівна, лікар загальної практики-сімейний лікар І категорії амбулаторії сімейної медицини №1 КЗ «Ніжинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги», яка станом на 4 травня нинішнього року підписала 1932 декларації зі своїми пацієнтами. Декларації введено у систему «еHealth». Її загальний медичний стаж - 30 років, половина з яких припадає на роботу сімейного лікаря загальної практики. Її професійне кредо – уважне та старанне ставлення до пацієнтів, вміння вислухати хворого та дати кваліфіковану пораду. У своїй роботі Віра Ковалевська використовує новітні медичні технології та систематично проходить курси підвищення кваліфікації.

Ще один тамтешній лікар загальної практики-сімейний лікар І категорії Ігор Борисович Бурнусус станом на 4 травня підписав 1780 декларацій. Всі декларації введено у систему «еHealth». Загалом Ігор Бурнусус має 26 років медичного стажу, з яких на посаді лікаря загальної практики сімейної медицини працює 15 років.

Отже, ніжинських лікарів Віру Ковалевську та Ігоря Бурнусуса можна вважати одними з кращих на сьогодні по роботі зі своїми пацієнтами та за дотриманням принципів впровадження головних аспектів медичної реформи.
Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів