Меню
 
Головна arrow Новини
У м. Києві 25-27 квітня проходила щорічна психіатрична міжнародна конференція «Українська психіатрія в світі, що швидко змінюється».

Це міжнародне наукове зібрання вперше акредитовано в Україні Європейською акредитаційною радою з питань безперервного медичної освіти (EACCME) за підтримки Всесвітньої психіатричної асоціації (World Psychiatric Association, WPA) було організовано Українським науково-дослідним інститутом соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України разом з Асоціацією психіатрів України. Координаторами та головами оргкомітету виступили відомий правозахисник, президент Асоціації психіатрів України Семен Глузман і директор Українського НДІ соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України, директор АТТС (Центр обміну технологіями у сфері залежностей) в Україні, доктор медичних наук, старший науковий співробітник Ірина Пінчук.

До роботи в конференції, крім представників державних установ, відомств та міністерств охорони здоров`я, юстиції, освіти та соціальної політики були запрошені вчені з Великобританії, Німеччини, Нідерландів, Литви, США, психіатри, психотерапевти, наркологи, сімейні лікарі, організатори охорони здоров`я, соціальні працівники, медичні сестри, психологи та інші фахівці, які працюють у сфері психічного здоров`я.

У форумі взяли участь Народний депутат України Антон Геращенко та уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю Валерій Сушкевич.

В рамках заходу обговорено ряд актуальних питань організації психіатричної допомоги та охорони психічного здоров`я, проводились майстер-класи. Для волонтерів Центром обміну технологіями в сфері залежностей (ATTC) були організовані воркшопи.

У роботі форуму прийняла участь лікар-психіатр КЛПЗ «Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення» закладу Стефанія Кіслякова. «Міжнародна конференція це унікальна наукова, освітня та соціальна подія, що традиційно стала значним і найбільш важливим заходом в календарі психіатрів і психологів зі всієї України, – поділилася своїми враженнями Стефанія Кіслякова. – У своїй діяльності ми завжди намагаємось йти в ногу з часом, а отримані на конференції знання та досвід і надалі будемо запроваджувати в своїй роботі».
Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів