Меню
 
Головна arrow Новини
Прорив у діагностиці: унікальним обладнанням поповнилася лабораторія КЛПЗ «Чернігівська міська лікарня №3».

14 травня закладу було передано сучасний неінвазивний аналізатор крові АМП, за допомогою якого можна у короткі терміни отримати розгорнуту біохімічну картину крові, а відтак – дослідити тенденцію щодо розвитку низки захворювань, пов’язаних із хронічними та вперше виявленими недугами.

Обладнання передав Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, який доручив начальнику Управління охорони здоров’я міської ради Владиславу Кухарю перевірити йог роботу у тестовому режимі з метою подальшого облаштування апарату додатковими технічними можливостями.

Як зазначив головний лікар закладу Віктор Янголь: «Аналізатор дає змогу безкровно та безконтактно діагностувати захворювання. Паралельно ми будемо здійснювати і традиційні методи дослідження крові, але я впевнений, що такому апарату рівних у цьому не буде. Приємно, що обладнання вартістю 20 тисяч доларів США передано нам безкоштовно і це перший та єдиний поки апарат такого класу, що запрацює у Чернігові. Всього їх налічується п’ять, в тому числі і у Бобровицькій ЦРЛ, адже його виготовили та підготували технічну документацію наші земляки з Бобровиці та селища Десна».

Співробітники лабораторії Чернігівської міської лікарні №3 вже високо оцінили роботу неінвазивного аналізатора крові.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів