Меню
 
Головна arrow Новини
Продовжується модернізація медичних закладів області.

Цього разу новим обладнанням, яке надасть змогу підвищити якісний рівень медичного обслуговування населення, поповнилися Іванівська лікарська сімейна амбулаторія.

Так, за кошти, надані з державного бюджету, при співфінансуванні Іванівською ОТГ для Іванівської лікарської сімейної амбулаторії було придбано сучасне медичне обладнання на загальну суму 305,6 тис. грн.

Відтепер медичні працівники Іванівської дільниці зможуть визначати показники крові та сечі пацієнтів, використовуючи в роботі сучасний гематологічний аналізатор, холестерометр, аналізатор сечі, діагностувати злоякісні новоутворення шкіри за допомогою дерматоскопа, діагностувати захворювання бронхів та легенів, використовуючи спірограф, розпізнавати глаукому, вимірюючи очний тиск за допомогою безконтактного вимірювача внутрішньо очного тиску. Для надання невідкладної допомоги лікарі мають змогу застосовувати мішок Амбу для штучної вентиляції легень та кисневий концентратор. Амбулаторія має сучасні ваги для дорослих та дітей, що автоматично визначають індекс маси тіла.

На даний час матеріально-технічна база Іванівської амбулаторії відповідає примірному табелю оснащення, рекомендованому МОЗ України.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів