Меню
 
Головна arrow Новини
19 липня 2018 року начальник управління охорони здоров’я Петро Гармаш та голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах учасників АТО Чернігівської обласної ради, головний лікар обласного протитуберкульозного диспансеру Микола Дейкун ознайомилися зі станом організації та проведення заходів у сфері протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу у Сосницькому районі.

У ході чергового моніторингового візиту, які відбуваються за технічної підтримки Проекту «Виклик туберкульозу» була проведена оперативна нарада у Сосницький райдержадміністрації з питань стану впровадження медичної реформи у районі, детально розглянуті питання організації та проведення заходів у сфері протидії туберкульозу і ВІЛ-інфекції/СНІДу у КЗ «Сосницька ЦРЛ» та КЗ «Сосницький районний Центр ПМСД». В обговоренні результатів роботи закладів взяли участь в. о. голови райдержадміністрації Федір Давиденко, заступник голови райдержадміністрації Олег Трамана, заступник голови районної ради Геннадій Смаглюк, Сосницький селищний голова Андрій Портний та головні лікарі ЦРЛ, ЦПМСД.

При спілкуванні з керівниками району обласні фахівці відмітили, що рівень організації та управління системою послуг із туберкульозу і ВІЛ/СНІДу у районі лишається недостатнім. Аналіз комплексу показників свідчить про недовиявлення цих хвороб. Очільник медицини області звернув увагу присутніх на низький рівень підписання декларацій із сімейними лікарями мешканців району і запропонував шляхи покращення цієї роботи.

Члени моніторингової групи надали рекомендації щодо порядку активного виявлення хворих на туберкульоз і ВІЛ/СНІД, реєстрації та переадресації пацієнтів до відповідних фахівців для проведення подальшої діагностики та лікування. Було відмічено важливість організації для хворих контрольованого лікування даних захворювань у районі, використовуючи для цього можливі та доступні організаційні моделі терапії. Акцентували увагу присутніх на необхідності співпраці фахівців районної лікарні та сімейних лікарів первинної ланки.Прес-служба Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів