Меню
 
Головна arrow Новини
В області триває тиждень підтримки грудного вигодовування

Першого серпня стартував «Всеукраїнський тиждень підтримки грудного вигодовування». Ця акція проводиться з метою популяризації та підтримки природного вигодовування дітей, адже це вкрай необхідно для здоров’я, як дитини, так і матері.

«Грудне вигодовування є дуже важливим для здоров’я немовляти. Імунітет дитини починає формуватися на сьомому місяці життя, тому рекомендують перші півроку годувати малюка тільки материнським молоком. Саме грудне вигодовування є корисним не тільки для немовлят, а й для породіль, – ділиться національний експерт МОЗ України, керівник регіонального центру з підтримки розширеної ініціативи «Лікарня, доброзичлива до дитини» Олена Трикашна.

В КНП «Пологовому будинку ЧМР» підтримується традиційне природне грудне вигодовування та постійно проводиться роз’яснювальна робота з вагітними жінками, матерями-годувальницями та персоналом.

«До Міжнародного тижня підтримки грудного вигодовування в стінах КНП «Пологового будинку ЧМР» проведена конференція для лікарів педіатрів, неонатологів, акушер-гінекологів, медичних сестер дитячих та акушерок міста та області, – повідомила національний експерт МОЗ України, позаштатний головний спеціаліст з неонатології Управління ОДА Людмила Дудко. – Особливу увагу приділено темі з найкращого способу годування новонароджених, яким є початок грудного вигодовування упродовж перших 30 хвилин життя, надалі до 6 місяців та продовження грудного вигодовування дитини до двох років і більше».Прес-служба Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів