Меню
 
Головна arrow Новини
Чернігівські делегати взяли участь у Подільських днях онкології

Медична наукова конференція «Подільські дні онкології», присвячена 70-річчю від заснування онкологічної служби Хмельницької області, відбулась нещодавно в Кам’янці-Подільському. У заході взяли участь фахівці цього медичного напрямку з різних регіонів України. Серед них і чернігівські делегати на чолі з головним лікарем обласного онкодиспансеру Валерієм Зубом. Вони щиро привітали колег із Хмельницького обласного онкологічного диспансеру із 70-річчям заснування онкологічної служби та побажали їм подальшого розвитку, наснаги та нових здобутків.

Під час конференції лікарі обговорили низку проблемних питань онкологічної галузі, ознайомились із сучасними методами діагностики онкологічних захворювань та розглянули новітні тенденції в розвитку підходів до лікування. Професійно цікавою стала презентація сучасних препаратів для лікування захворювань онкологічної сфери.

До слова, вже 5 жовтня естафету ювілеїв прийматиме Чернігівський обласний онкологічний диспансер, який вшановуватиме 70-річчя з дня заснування онкологічної служби на Чернігівщині.
Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів