Меню
 
Головна arrow Новини
Розбудова функціональних системи громадського здоров’я в Україні: роль стратегічної інформації в формуванні та управлінні програмами громадського здоров’я

Головний лікар обласного протитуберкульозного диспансеру Микола Дейкун, перебуваючи у м. Одеса на сьомій національній конференції з моніторингу та оцінки «Розбудова функціональних системи громадського здоров’я в Україні: роль стратегічної інформації в формуванні та управлінні програмами громадського здоров’я», виступив 25 жовтня з доповіддю «Розбудова засад громадського здоров’я в Чернігівський області».

Микола Дейкун поділився з колегами досвідом створення у 2010 році та організації роботи відділу МІО в обласному центрі проОЦПБ зі СНІДом , відділу МІО в ОПТД у 2015 році, об’єднаного відділу МІО ТБ/ВІЛ у 2016 році, як складових регіональної системи громадського здоров’я. Проінформував учасників конференції щодо початку роботи з 1 жовтня 2018 року ОПТД, як реформованого закладу, до складу якого увійшли усі медичні структури області, які працюють у сфері ТБ/ВІЛ. Поділився Микола Петрович і своїми думками щодо шляхів та перспектив створення Центрів громадського здоров’я на регіональному рівні.
Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів