Меню
 
Головна arrow Новини
У Новгород-Сіверській ЦРЛ відбулися заходи до тижня безпеки дорожнього руху

Як відомо, з 12 по 18 листопада в Україні проводиться 2-й етап тижня безпеки дорожнього руху, головна мета якого – зниження рівня аварійності та ступеню тяжкості наслідків дорожньо-транспортних пригод, а також створення безпечних і комфортних умов руху транспортних засобів, пішоходів та інших учасників дорожнього руху.

За повідомленням завідувача господарством КЗ «Новгород-Сіверська ЦРЛ» Сергія Павлюка, у рамках тижня у закладі проведений позаплановий інструктаж з водіями на тему: «Небезпечна аварійна ситуація і правила поведінки водіїв». За участю працівників відділу екстреної медичної допомоги відбулося практичне навчання з водіями лікарні по наданню домедичної допомоги постраждалим внаслідок ДТП.

У лікарні питанням безпеки дорожнього руху постійно приділяється значна увага. Тут підготовленими середніми медичними працівниками проводяться щоденні передрейсові медичні огляди водіїв, перед випуском на лінію здійснюється технічний огляд автомобілів, своєчасно проводиться їх профілактичний огляд та ремонт, підготовка до роботи в осінньо-зимовий період тощо. Все це дозволяє забезпечити належну безпеку дорожнього руху.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів