Меню
 
Головна arrow Новини
7 лютого виповнилося 60 років від дня народження висококваліфікованого спеціаліста, хірурга з великої літери, завідувача хірургічним відділенням КЛПЗ «Чернігівська центральна районна лікарня» Валерію Володимировичу Василинчуку.

Наш шанований колега народився у селі Малинівка, Новоселицького району Чернівецької області. По закінченню середньої школи міста Суми з 1974 по 1978 рік навчався у Сумському медичному училищі. Трудову діяльність розпочав в якості рентгенлаборанта Сумського туберкульозного диспансеру. З 1980 по 1986 рік навчався у Київському медичному інституті. З 1986 по 1988 рік у цьому інституті проходив навчання в клінічній ординатурі за фахом «хірургія» – спеціальності, якій Валерій Василинчук присвятив все своє життя. Із 1988 року працює в Чернігівській центральній районній лікарні на посаді лікаря-хірурга, а у 2004 році очолив хірургічне відділення лікарні. З 2009 року Валерій Василинчук головний позаштатний спеціаліст Управління охорони здоров'я обласної державної адміністрації з хірургії. За час роботи зарекомендував себе досвідченим спеціалістом, вмілим організатором, принциповим керівником. Активно впроваджує принципи наукової організації праці, новітні методики діагностики та лікування. Роботу хірургічної служби спрямовує на виконання планових хірургічних втручань, раннє виявлення захворювань, профілактику їхніх ускладнень, інтенсифікацію роботи ліжкового фонду відділення.

Валерій Василинчук має вищу кваліфікаційну категорію з хірургії, наукове звання кандидата медичних наук, має 13 друкованих робіт, 1 винахід і 2 патенти України, вніс 15 раціоналізаторських пропозицій, в т.ч. 2 галузеві. Крім того, він ініціатор впровадження передових технологій хірургічних втручань: панкреатоцистоентеростомії, абдомінізації підшлункової залози, екстрадуоденізіції виразки, мостовидної та сегментарної дуоденоспластик.

Самовіддане виконання службових обов’язків, висока кваліфікація, доброзичливість, чуйність, небайдужість до чужого болю принесли визнання та заслужений авторитет лікарю серед хворих, колективу лікарні та жителів району.

За щоденну сумлінну працю і вірність професійному обов’язку неодноразово відзначався Почесними грамотами та Подяками вищих керівних органів та адміністрації лікарні. З нагоди 60-річчя Валерія Василинчука, зокрема, привітали голова Чернігівської райдержадміністрації Віктор Корж, начальник Управління охорони здоров’я ОДА Петро Гармаш, керівники установ та організацій району, головні лікарі медичних закладів області.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів