Меню
 
Головна arrow Новини
У КЛПЗ «Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер» працює новий бронхоскоп японського виробництва.

Завдяки зусиллям головного лікаря закладу Миколи Дейкуна у диспансері введено в дію новий сучасний бронхоскоп для ранньої діагностики туберкульозу, вчасного встановлення діагнозу та призначення адекватного лікування.

Бронхоскопія – один з найефективних способів швидко і якісно обстежити дихальні шляхи, встановити точний діагноз, взяти матеріал на дослідження (гістологію, цитологію), а також виконати лікувальні маніпуляції.

Кабінет бронхоскопії оснащений найкращим в області сучасним обладнанням японського виробництва фірми «PENTAX - MEDICAL» серії EB 19- j10, яке складається з відеостійки та відеобронхоскопу. Переваги нового апарату полягають у легкому маневруванні в бронхах малого калібру, завдяки невеликому радіусу та максимальному вигину (180°) дистальної частини.

Спеціальна атравматична форма дистальної частини безпечна для пацієнта, вона мінімізує дискомфорт при обстеженні.

Зображення стану слизової оболонки трахеобронхіального дерева виводиться на екран монітору, на якому лікар-ендоскопіст має можливість детально розгледіти будь-які патологічні зміни та зафіксувати їх на носії електронної інформації.

Процедура бронхоскопії безболісна, проводиться кваліфікованим лікарем-ендоскопістом і доступна для мешканців Чернігівщини, яким призначено цю необхідну діагностичну процедуру. Для цього необхідно звернутись до лікаря обласного амбулаторно-поліклінічного консультативного відділення Чернігівського обласного протитуберкульозного диспансеру.
Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc