Меню
 
Головна arrow Новини
Пацієнта з аневризмою врятувала бригада досвідчених хірургів.

В умовах КНП «Чернігівська міська лікарня №2» виконано одну зі складних операцій. У пацієнта виникла аневризма (розширення просвіту аорти), яка локалізувалася в черевному відділі аорти з переходом на загальноздухвинну артерію.

Відтак пацієнт скаржився на гострий біль у черевній порожнині, що і спричинило звернення до лікарні. Його врятувала бригада у складі досвідчених лікарів-хірургів та операційних сестер – Едуарда Рибачука, Миколи Шульги, В’ячеслава Рибачука, Андрія Нечипоренка, Дмитра Косухи, Катерини Вовнянко та Марії Лисенко.

«Пацієнтові 67 років. Йому під час операції виконана резекція аневризми, алопротезування (вшивання штучного протезу) аорти. Післяопераційний період протікає без ускладнень, пацієнт рухається самостійно, його стан задовільний», – розповідає Микола Шульга.

Як зазначають у медичному закладі, минулого року виконано шість подібних операцій. Всі пацієнти врятовані. Тож кадровий потенціал та наявність сучасного обладнання і інструментарію дозволяють виконувати оперативне втручання під час хірургічного рятування широкого спектру судинних патологій.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc