Меню
 
Головна arrow Новини
8 вересня в Чернігівській області відбувся еко-розважальний захід «День Десни»

На мальовничому березі Десни поблизу смт Сосниця зібралося чимало людей. Кожен охочий зміг пробігти «Олімпійську милю» разом з кращими спортсменами області, для гостей були розгорнуті цікаві локації на тему використання та збереження водних ресурсів, проведені творчі майстер-класи, виступи колективів, різноманітні забави, театралізована екскурсія, спортивні ігри, видовищне шоу.

Медики приєдналися до свята та розгорнули інформаційний пункт, де всі бажаючі мали змогу отримати рекомендації фахівців про профілактику захворювань, спортивний спосіб життя.

«Головна наша мета – профілактика захворювань та інформування населення щодо факторів ризику їх розвитку, – зазначив начальник обласного центру інформаційно-аналітичних технологій та пропаганди здорового способу життя Володимир Тарасовський. – Ми хочемо ще раз нагадати кожному, що попередити хворобу завжди легше і ефективніше, ніж лікування занедбаних станів та закликати до збереження власного здоров’я».

За словами завідуючої відділом пропаганди здорового способу життя обласного центру інформаційно-аналітичних технологій Ірини Ейсимонт, зменшити ризик розвитку багатьох захворювань цілком реально: «Для цього слід позбутися шкідливих звичок, пам’ятати про правильне харчування та регулярні фізичні навантаження, уникати стресів і відвідувати свого сімейного лікаря, щоб зберегти здоров'я та у разі потреби вчасно розпочати лікування».

«Ми всі хочемо бути здоровими, але дуже мало для цього робимо, ¬– зауважила Алла Іванівна, вчителька Менської гімназії. – Велика вдячність медикам за ті корисні знання, які ми отримали сьогодні. Постараюсь в подальшому використовувати їх особисто та навчати своїх учнів питанням, пов'язаних зі здоров'ям і здоровим способом життя».

Присутні на святі з задоволенням переходили з однієї локації на іншу та пізнавали багато корисного про важливість фізичних вправ, свіжого повітря, сонячного світла, достатнього вживання чистої води, правильного харчування та висловили побажання проводити такі акції якомога частіше.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc