Меню
 
Головна arrow Новини
У Чернігові побували фахівці проєкту «Розбудова управлінського та клінічного потенціалу служби ВІЛ/СНІД».

Проєкт здійснюється Міжнародним центром з питань освіти та підготовки у сфері охорони здоров’я (I–ТECH). Його представники – міжнародний аналітик HRSA пані Жаклін Перлман, програмний директор IAETS пані Місті МакДауел та фахівці українського офісу I-TECH побували у КНП «Чернігівський обласний медичний центр соціально значущих та небезпечних хвороб».

Мета візиту – ознайомлення з системою організації послуг у сфері ВІЛ/СНІД в області та знайомство з обласними фахівцями – партнерами I–ТECH.

Так Міжнародний центр освіти та підготовки з питань охорони здоров’я (I–ТECH) університету штату Вашингтон (UW), США, працює в Україні з 2011 року, а на Чернігівщині розпочав свою роботу з травня 2019 року. За цей короткий термін діяльності в області проведено навчання фахівців Центру протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу, сайтів АРТ, надана технічна допомога для покращення якості та розширення доступу до послуг у сфері ВІЛ задля досягнення цілей Стратегії UNAIDS «90-90-90». Також триває сумісна робота фахівців по аналізу системи надання послуг, вивченню існуючих потреб та ресурсів, тощо.

Заступник генерального директора закладу Ніна Товчига, завідуюча амбулаторно-поліклінічним відділенням Центру протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу Ірина Тесленок презентували гостям дані щодо стану організації і проведення заходів протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу, ТБ, ко-інфекції ТБ/ВІЛ та перші результати роботи по виконанню завдань даного проєкту.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc