Меню
 
Головна arrow Новини
Боротьба із коронавірусом: стратегічні запаси лікарні активно поповнюються

Майже 68 тисяч гривень надішли на благодійний рахунок КНП «Новгород-Сіверська ЦРЛ» від фізичних, юридичних осіб для придбання медикаментів, дезінфікуючих та захисних засобів для інфекційного відділення закладу на випадок лікування хворих на COVID-19. Зокрема близько 26 тисяч гривень надійшли від міської ради, співробітники якої перерахували свій одноденний заробіток. Ще майже стільки ж перерахували працівники Корюківського РЕМ, ці кошти будуть спрямовані на придбання портативного дизель-генератора.

Нині завдяки цьому фінансуванню лікарня вже придбала медикаменти та витратні матеріали на суму у понад 42 тисячі гривень – різноманітні антибіотики, відхаркувальні та гормональні засоби, вітаміни, а також розчини та пристрої для інфузій, шприци, катетери для внутрішньовенного введення, вату, марлю.

Втім, поки лікарня не змогла придбати препарати хлорохіну та гідроксіхлорохіну – розчинів, які європейські лікарні застосовують при лікуванні респіраторного синдрому, викликаного коронавірусом.

Адміністрація лікарні щиро вдячна усім благодійникам за підтримку закладу, адже тепер він підготовлений до надання медичної допомоги хворим на COVID-19.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc