Меню
 
Головна arrow Новини
У яких випадках додаткові обстеження безкоштовні для хворих на коронавірусну інфекцію?

Із такими запитаннями часто звертаються жителі Чернігівщини, телефонуючи на «гарячу» телефонну лінію Обласного центру громадського здоров’я.

Як на своєму черговому брифінгу зазначив Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, комп'ютерна томографія та рентген при підозрі на COVID-19 безоплатні у разі наявності направлення від лікаря.

«Для пацієнта проведення комп’ютерної томографії та рентгену при підозрі на COVID-19 безоплатні. Комп’ютерна томографія і рентген внесені в перелік обстежень до ковідного пакету. Якщо є відповідне направлення сімейного або лікуючого лікаря на КТ і рентген, цю послугу повинні надати безоплатно», – сказав Максим Степанов. Також посадовець наголосив: якщо у пацієнта вимагають кошти за проведення КТ або рентгену при підозрі на COVID-19, необхідно залишити скаргу, зателефонувавши у контакт-центр Національної служби здоров'я України за номером 1677, або залишити офіційну скаргу на сайті НСЗУ в розділі «Громадянам». Відтак при наявності скарги МОЗ розгляне конкретний випадок і будуть прийматися відповідні управлінські рішення аби цього не повторювалося у подальшому.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc