Меню
 
Головна arrow Новини
«Головна мета реформ в медицині – рівний доступ населення до якісних медичних послуг» - на цьому наголосив 19-го січня голова облдержадміністрації Володимир Хоменко, відвідавши КЛПЗ «Чернігівська обласна лікарня».

Заслухавши звіт головного лікаря Миколи Романюка, Володимир Хоменко зазначив, що, хоча заклад і робить все можливе на шляху реструктуризації галузі, його керівництво зволікає з відкриттям такого необхідного гінекологічного відділення, актуальність відкриття якого виникла вже давно. Таким чином, відсутність гінекологічного відділення певним чином перекриває інші здобутки лікарні і , зокрема, його, без перебільшення, висококваліфікованого персоналу.

Зате очільник області залишився задоволеним можливостями відділення анестезіології і реанімації, а також роботою нового кабінету комп»ютерної томографії, де за кошти благодійників встановлено нове обладнання - сучасний сканер – томограф « SIEMENS SOMATOM SPIZIT». Томограф забезпечує якісне обстеження всіх органів і систем організму людини, працює за новими технологіями і дозволяє зменшити променеве навантаження, Сама ж процедура сканування, хоча і триває всього три секунди, здатна виявити патологію на дуже ранніх стадіях, а відтак – своєчасно почати лікування.

Під час зустрічі із медичним персоналом лікарні Володимир Хоменко обговорив концепцію розвитку не лише головного лікувально-профілактичного закладу Чернігівщини, а і медичної галузі регіону в цілому. Голова облдержадміністрації, зокрема, зазначив – «…лікарі і влада області хочуть перебудувати надання медичної допомоги, аби головний акцент було зроблено на упередження хвороби, а не на її лікування. Обговорюючи підготовчий етап реструктуризації галузі, ми з»ясували напрямки, які потребують найбільшої концентрації нашої уваги. Хочу спростувати думку деяких представників медичної спільноти – у процесі реформування медицини жодний заклад не буде закрито. Може лише змінитися форма надання допомоги, адже працюватимемо на засадах профілактичної медицини. Тому вся робота буде синхронізована – від ФАПу і до обласної лікарні»

Прес-служба Управління охорони здоров»я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів