Меню
 
Головна arrow Новини
Оперативність та ефективність.

Один з етапів на шляху наближення якісної медицини до населення передбачає реструктуризацію екстреної та невідкладної медичної допомоги. На Чернігівщині у цьому напрямку зроблено чимало, що дозволяє бригадам «швидкої» оперативно виїжджати за викликами та у разі необхідності своєчасно направляти хворих до стаціонару.

За словами начальника Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Петра Гармаша, є гарантії того, що вже нинішнього року на базі КЗ «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» запрацює єдина диспетчерська служба, яка уніфікує як надходження викликів до диспетчера, оперативність виїзду бригад, так і надаватиме інформацію, де в даний момент знаходиться та чи інша бригада.

«Згідно з рішеннями комісії при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та комісії з розподілу коштів Державного фонду регіонального розвитку, на ці цілі ми отримали державну субвенцію у розмірі 9,5 млн. грн., розроблено проектно-кошторисну документацію та триває експертна оцінка проекту. Приміщення єдиної диспетчерської облаштоване, прокладені кабелі та інші комунікації», – зазначив Петро Гармаш.

Субвенція не поширюється на придбання обладнання та медикаментів, тому Управління охорони здоров’я у черговий раз звернулося до Міністерства охорони здоров’я України, щоб 2018 року на ці потреби також були виділені кошти. «Нині автомобілі «швидкої» укомплектовані відповідним обладнанням, а медики не відчувають дефіциту лікарських засобів», – повідомив Петро Гармаш.



Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів