Меню
 
Головна arrow Новини
У Срібнянську ЦРЛ придбали новий багатофункціональний УЗД-апарат

З метою покращення надання амбулаторно-поліклінічної допомоги населенню КЗ «Срібнянська ЦРЛ» придбано нове діагностичне обладнання – УЗД-апарат. Закупівля проводилась через систему «ProZorro» за кошти районного бюджету та субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій. Його загальна вартість склала 820904 грн., з яких 796995 грн. – кошти субвенції на соціально-економічний розвиток та 23909 грн. – кошти місцевого бюджету.

Придбати такий необхідний у діагностичному процесі апарат вдалося за сприянням народного депутата України Олега Дмитренка, депутата обласної ради Миколи Дейкуна та підтримки голів районної ради та Олени Панченко та райдержадміністрації Ніни Бондаренко.

«Завдяки новому апарату в нашій лікарні розширяться можливості для діагностики поширених захворювань, – зазначив головний лікар закладу Микола Діденко. – Тепер жителям району немає потреби звертатися на обстеження до фахівців інших лікувальних установ».

Для максимально ефективного та цільового використання УЗД- апарату адміністрація ЦРЛ планує підготувати на відповідних курсах лікарів з хірургії, терапії, акушерства та гінекології.Прес-служба Управління охорони
здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів