Меню
 
Головна arrow Новини
З 14 по 20 травня 2012 року, з метою привернення уваги населення до питань збереження репродуктивного здоров’я, активізації пропаганди здорового способу життя та посилення позитивного впливу на вирішення проблем репродуктивного здоров’я жінок, в Україні відзначався Всеукраїнський тиждень планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я.

В рамках тижня у містах та районах області проводилися інформаційно-просвітницькі акції «Потурбуйся про своє майбутнє», «Плануємо своє життя», «Разом до здоров’я», «Фактори впливу на репродуктивне здоров’я людини».

Лікарі виступали в засобах масової інформації, проводили з молоддю в навчальних закладах лекційно-тренінгову роботу з питань збереження репродуктивного здоров’я. Медичними працівниками області були організовані тематичні вечори та «круглі столи», лекції на теми: «Безпечне материнство та відповідальне батьківство», «Планування родини», «Репродуктивне здоров’я», «Проблеми ранніх статевих відносин серед молоді», «Сучасні методи запобігання небажаної вагітності», «Профілактика захворювань, що передаються статевим шляхом». Слухачі із захопленням слухали бесіди фахівців та вели діалог про проблеми міжособистісного характеру, профілактику захворювань, що передаються статевим шляхом.

Спеціалістами «Клініки, дружньої до молоді» спільно з міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведена конференція «Крок до сімейного життя» для студентів Чернігівського державного інституту економіки і управління. В медичних закладах області оформлені тематичні куточки здоров’я, книжкові виставки, випущені санітарні бюлетені.

Для лікарів-педіатрів, акушерів-гінекологів, середнього медичного персоналу проводилися тренінги з питань планування сім’ї та репродуктивного здоров’я, формування відповідального батьківства.

На допомогу медичним працівникам для проведення інформаційних заходів розроблені та розповсюджені методичні матеріали: «Репродуктивне здоров’я», «Планування сім’ї», «Планування вагітності та безпечне материнство», «Планування сім’ї та профілактика незапланованої вагітності».


Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів