Меню
 
Головна arrow Новини
Щороку у переддень професійного свята – Дня медичного працівника – представники галузі охорони здоров’я підбивають підсумки своєї роботи. І хоча Чернігівщина і не належить до тих регіонів України, в яких реалізуються пілотні проекти про реформуванню галузі, нашим медикам також є чим пишатися, адже медицина області не стоїть на місці і характеризується поступальними процесами по наближенню допомоги до населення.

Зокрема, як зазначила в інтерв’ю начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Галина Василькова, завдяки допомозі з боку облдержадміністрації, її голови Володимира Хоменка, на розвиток і покращення матеріально-технічної бази за останні роки з різних джерел фінансування було спрямовано близько 122 мільйонів гривень. За ці кошти вдалося здійснити капітальні ремонти відділень центральних районних лікарень та укомплектувати їх меблями, відкрити нові відділення. Все зроблено для того, щоб пацієнти були впевнені – їм завжди допоможуть, причому, у комфортних умовах. Майже 84 мільйони гривень використано для придбання сучасного новітнього обладнання та апаратури для закладів і відділень різного профілю (хірургічного, акушерсько-гінекологічного та інших). Завдяки співпраці облдержадміністрації з обласною радою вдалося реалізувати низку обласних програм, спрямованих на покращання забезпечення лікувально-профілактичних закладів витратними матеріалами (що значною мірою зменшує навантаження на гаманець пацієнта) та наблизити кваліфіковану допомогу до населення Чернігівщини, зокрема, жителів сільської місцевості – придбати автотранспорт, закупити кисневі концентратори, препарати для лікування пацієнтів із гострим інфарктом міокарда. Минулого року було встановлено сучасний ангіограф для оперативного лікування серцево-судинної патології і зараз є можливість безоплатно, за бюджетні кошти впроваджувати європейські технології у медицині.

Багато чого робиться для ветеранів, громадян вразливих категорій населення: інваліди і ветерани ВВВ безкоштовно забезпечені слуховими апаратами, минулого року відкрито спеціалізоване відділення у Ніжинській центральній міській лікарні, кожна лікарня має окремі палати для лікування таких пацієнтів. Така робота буде продовжуватися і надалі, адже влада Чернігівщини вважає за основний пріоритет – турботу про здоров’я наших громадян.

Реалізація спеціалізованих програм у галузі та всі позитивні надбання не були б можливими без сумлінної і щоденної праці медиків, працівників різних ланок потужної і розгалуженої мережі системи охорони здоров’я Чернігівщини.

«Я пишаюся тим, що працюю із високопрофесійними медиками області, які здатні кваліфіковано виконувати покладені на них обов’язки по охороні здоров’я наших громадян, - наголошує Галина Василькова. -Вітаю всіх причетних до цієї галузі з професійним святом і у першу чергу бажаю власного міцного здоров’я, терпіння, віри у те, що ця професія обов’язково буде достойно оцінена, адже у скрутний для людини час вона звертається до медиків і до Бога. Будьте щиросердними, з відкритою душею і переконанням у те, що ви обрали правильний шлях шляхетної справи – у будь-який час бути готовими прийти на допомогу людям».


Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів