Меню
 
Головна arrow Новини
В Новгород-Сіверській центральної районної лікарні встановили сучасне обладнання для лікування зору.

На базі Новгород-Сіверської центральної районної лікарні відтепер надають високотехнологічну медичну допомогу хворим з проблемами зору. Мешканцям району вже не треба їздити майже за 200 кілометрів до обласного центру, аби зробити операцію на очах чи просто провести діагностику зору. Високоякісна апаратура встановлена в центральної районної лікарні. Офтальмологи з обласної лікарні оглянули та надали допомогу першим пацієнтам.

«Ця ідея виникла на місті та була підтримана місцевою владою, - розповідає Василь Шевчик – лікар-офтальмолог відділення мікрохірургії ока Чернігівської обласної лікарні. - Апаратура, яка зараз встановлена на базі відділення, – це найбільш сучасна європейська апаратура, яка є тільки в декількох центрах України. Сучасний операційний мікроскоп та апарат для лікування катаракт, глаукоми, різноманітних дистрофічних захворювань ока дозволять всебічно допомагати хворим. Тепер районний офтальмолог зможе користуватися нею для лікування жителів району».

Галина Францівна Сова – мешканка м. Новгород-Сіверський підкреслює: «Ми раді, що у нашому місті почали робити операції. Прооперували, будемо сподіватися, що буде все гаразд. Медицина працювала чітко та злагоджено».

Офтальмологи зазначають, що рівень захворюваності на глаукому і катаракту дуже високий, як в Чернігівській області, так і в Новгород-Сіверському районі. Тому виявлення цих хвороб на ранніх стадіях допоможе уникнути значних проблем зі здоров’ям у подальшому.

Отже, основна теза реформи – наближення якісної медичної допомоги до населення на території Чернігівської області.

Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів