Меню
 
Головна arrow Новини
Черговий крок на шляху наближення медичної допомоги до населення: 20 жовтня 2012 року у Менській центральній районній лікарні відкрито фізіотерапевтичне відділення

Ще минулого року у приміщенні колишньої молочної кухні, що знаходилося на базі Менської ЦРЛ, було вирішено створити фізіотерапевтичне відділення для амбулаторних хворих. Завдяки ініціативі обласної державної адміністрації, управління охорони здоров’я, місцевої влади і, небайдужим спонсорам у найкоротші терміни вдалося зробити у ньому євроремонт та встановити сучасне спеціалізоване обладнання – арбітрек, що імітує ходу, бігову доріжку для реабілітації хворих на серцево-судинні захворювання та недуги рухового апарату, профілактор Євмінова, тренажер для верхніх та нижніх кінцівок, апаратуру для електропроцедур, прилад для лімфодренажу, аналог якому існує лише у міській лікарні №2 Чернігова. На будівництво відділення використано близько 200 тис. гривень з місцевого бюджету, а також понад 100 тис. гривень було спрямовано з благодійницької допомоги.

«Сподіваємося, що завдяки новому відділенню в Менському районі поменшає хворих, які мають загострення хронічних недуг, – зазначає головний лікар Менської ЦРЛ, депутат обласної ради Петро Хомрач, - в нашій лікарні є кілька кабінетів з відповідним обладнанням, але нове потужне відділення для амбулаторних хворих дасть змогу проходити реабілітацію та комплекс профілактичних процедур жителям району, у яких хвороби опорно-рухового апарату, серцево-судинної, м’язової систем діагностуються вперше. Ми зробили все можливе аби пацієнти відділення почувалися як вдома – облаштовано душові кабінки, туалет, стіни пофарбовані у приємний світло-зелений колір, підлога вкрита зручною ковдрою. Виважено поставилися і до підбору відповідних кадрів – тут працюватимуть висококваліфікований лікар-фізіотерапевт, реабілітолог, досвідчені медичні сестри, масажистка. У нас район компактного проживання населення, є можливість швидко доставляти хворих з найвіддаленішого куточка району, в якому зараз проживає 39 тис. населення. Тому безперечно, безкоштовна реабілітаційна допомога буде доступна кожному жителю».

«Відкриття нового відділення – суттєвий крок по наближенню спеціалізованої медичної допомоги до населення і невід’ємна частина процесу реформування системи охорони здоров’я, - наголосив заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА Володимир Пулін. - Реструктуризація медицини здійснюється у першу чергу для самих пацієнтів. Відтепер місцевим жителям не треба буде долати відстань у майже 90 км аби пройти процедури в медичних закладах обласного центру, Менська ЦРЛ має для цього все необхідне. Створення сучасного відділення дасть новий поштовх для застосування фізіотерапевтичних методів лікування хворих з різними патологіями. Враховуючи, що населення Чернігівщини старіє та у людей з’являється все більше і більше вікових геронтологічних хвороб, фізпроцедури допоможуть їм отримувати якісне і комплексне лікування та покращання якості життя».

Участь у відкритті нового фізіотерапевтичного відділення взяв заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко, який під час ознайомлення з його потужностями, зокрема, зазначив – «Продовжується робота зі зміцнення матеріально-технічної бази лікувально-профілактичних закладів Чернігівщини, покращуються умови перебування хворих у поліклінічних та стаціонарних відділеннях. Тривають ремонти лікарень, амбулаторій та ФАПів. Тільки протягом останніх років для закладів системи охорони здоров’я області було закуплено сучасного обладнання на суму, що перевищує 80 млн. грн. Відкриття фізіотерапевтичного відділення у Мені – свідчення відповідальності влади за прийняті рішення та взяті зобов’язання. Переконаний – спільними зусиллями ми створимо на Чернігівщині дієву систему надання якісної медичної допомоги на ріні світових стандартів».

Вже з 22 жовтня нове фізіотерапевтичне відділення прийме своїх перших пацієнтів.









Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів