Меню
 
Головна arrow Новини
Заходи до Дня Святого Миколая

За дорученням Президента України Віктора Януковича, в закладах охорони здоров’я Чернігівській області проведена благодійна акція «З відкритим серцем до кожної дитини».

В акції взяли участь керівники обласних медичних закладів, благодійники, представники громадських організацій. Зокрема, в Прилуцькому спеціалізованому будинку дитини «Надія» відбувся святковий ранок «З любов’ю до Святого Миколая». Вихованців закладу відвідали багато гостей. Серед них Народний депутат України Микола Рудьковський, міський голова Юрій Беркут, голова районної держадміністрації Олег Нестеренко та інші керівники місцевої адміністрації, Прилуцької міської та районної ради, представники державних організацій, міської організації товариства «Червоний хрест», благодійники та студенти Прилуцького медичного училища.

Неймовірно захоплюючими були виступи дітей, які виконували ролі казкових героїв: троє Поросят, Червона Шапочка, Чарівник, Буратіно, Гномики. Вони завзято танцювали, співали пісень. Але найбільше вразив присутніх прихід Святого Миколая з ангелами, який приніс діткам солодощі та подарунки.

Цього дня не залишилися без уваги і маленькі пацієнти Чернігівського обласного дитячого протитуберкульозного санаторію «Зелений Гай». Туди завітали заступник начальника обласного управління економіки ОДА Світлана Полторацька, заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА Володимир Пулін , представники обласного апеляційного суду та банку «Аваль». Вони побажали дітлахам якнайшвидшого одужання і вручили їм подарунки – фрукти, цукерки, спортивний інвентар та канцтовари. Діти, які лікуються та оздоровлюються в санаторії показали гостям концертну програму.

З великою радістю малюки, які перебувають на лікуванні в обласній дитячій лікарні готувались до дня Святого Миколая. Саме тут діти найбільше чекали Святця, подарунків, теплих та щирих привітань. Вони вчили вірші, малювали, робили поробки. Була оформлена виставка дитячих робіт «До нас приходить Святий Миколай».

Привітати дітей з днем Святого Миколая приходив священик Храму Всіх Святих Чернігівських зі студентами. Вони побажали дітлахам якнайшвидшого одужання і вручили їм гарну літературу.

З великим задоволенням діти подивились виставу «Дюймовочка», яку підготували для них учні міської школи-мистецтв.

Уже стало традицією, що кожного року на день Святого Миколая до пацієнтів лікарні приходять студенти Чернігівського медичного коледжу на чолі із заступником директора з гуманітарної освіти та виховання Людмилою Хаценко. Не залишились діти без уваги і в цьому році. Відвідувачі подарували їм цікаві іграшки.

Багато радості принесла дітям концертна програма за участю дитячих колективів музичної школи №2 «Подаруй друзям радість і посмішку».

Ось і завершилось цьогорічне свято Миколая, але радість від зустрічі із ним залишатиметься у серцях дітей ще на довгі місяці.

Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів