Меню
 
Головна arrow Новини
Мета реформ у медичній галузі – покращення здоров’я населення.

Головний лікар Менського району Петро Хомрач передав до Березнянської районної лікарні сучасний апарат фізіотерапевтичної лазеро-магнітної терапії та на зустрічі з колективом закладу розповів про реформи у медичній галузі, метою яких є наближення медичної допомоги до пацієнта, підвищення її якості, надання своєчасної медичної допомоги всім, хто її потребує.

«Реформи медичної галузі назріли давно, – підкреслив на зустрічі з березнянськими медиками Петро Хомрач. – У Мені необхідно створити центр сімейної медицини, якому будуть підпорядковані амбулаторії загальної практики сімейної медицини та ФАПи. Березнянська районна лікарня №1 Менської ЦРЛ буде реформована в амбулаторію загальної практики сімейної медицини з відділенням паліативної медицини, а Макошинська райлікарня №2 стане амбулаторією загальної практики сімейної медицини з хоспісним відділенням. При цьому в обох лікарнях будуть медпрацівники не втратять роботи. Мова про їх закриття не йде. Навпаки, як приклад, Березнянська лікарня отримала новий апарат фізіотерапевтичної лазеро-магнітної терапії. Надалі заклад планується оснастити комп’ютером та підключити його до мережі Інтернет».

На Менщині, за словами головного лікаря Петра Хомрача, до вирішення назрілих проблем по реформуванню приступили більше десяти років тому. «У нашому районі існує оптимальна кількість сільських лікарських закладів – ФАПів, амбулаторій, лікарень. Кількість ліжок відповідає сучасним стандартам. У 2009 було реформовано швидку медичну допомогу. Нинішнього року Менська ЦРЛ утретє за останні 12 років підтвердила ліцензію на вищу акредитаційну категорію. Окрім того, саме наша райлікарня однією з перших в області отримала звання «Лікарня, доброзичлива до дитини».

Петро Хомрач підкреслив, що реформи в медичній галузі необхідні. Основне завдання на сьогодні – розумно їх впроваджувати та разом з тим зберегти медичні кадри.


Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів