Меню
 
Головна arrow Новини
Заради допомоги нужденним.

Наймасовіша та найстарша громадська гуманітарна організація, яка працює на території всієї держави – Товариство Червоного Хреста України святкує своє 95-річчя. З цієї нагоди у Чернігові 15 травня 2013 року відбулося урочисте зібрання, участь у якому взяли виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Юрій Музика, заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА Володимир Пулін.

Також на свято до «червонохрестівців» Чернігівщини прибули численні представники громадських та волонтерських організацій, соціальних служб регіону, співробітники Червоного Хреста з Російської Федерації та Республіки Білорусь.

На сьогодні обласна організація Товариства має доволі розгалужену патронажну службу, яка налічує 112 медичних та молодших сестер милосердя, лікарню Червоного Хреста (смт. Понорниця Коропського району), 3 медико-санітарних центри, 4 медико-соціальні кімнати, 56 пунктів надання першої медичної допомоги у сільській місцевості, де відсутні ФАПи, 19 банків одягу, 14 пунктів прокату засобів догляду за хворими. Також вона об’єднує 22 районні та 3 міські організації, понад 2000 первинних організацій. На сьогодні на обліку в організації знаходиться близько 40 тис. громадян, з яких майже 4 тис. – прикуті до ліжка.

Серед основних завдань організації – сприяння подоланню епідемії туберкульозу в Україні, допомога при надзвичайних ситуаціях, навчання населення навичок надання першої допомоги, поширення знань про міжнародний рух Червоного Хреста, міжнародне гуманітарне право, допомога громадянам у розшуку та відновленні родинних зв’язків. «Головне завдання з допомоги та підтримки немічних та одиноких громадян обласна організація Товариства червоного Хреста України виконує найкраще, за що всім її співробітникам велика подяка та шана, - зазначив в.о. заступника голови ОДА Юрій Музика. - Добрі справи організації пов’язані з плідною співпрацею з ветеранськими і молодіжними організаціями, асоціаціями інвалідів, багатодітних сімей. Також належно розвиваються стосунки з органами влади та місцевого самоврядування».

У свою чергу заступник голови обласної ради Валентин Мельничук наголосив: «Люди, які зібралися на це урочисте зібрання щоденно роблять благородну справу - допомагають громадянам, що потребують уваги кожного дня. Ви віддаєте їм свою душу і серця. Вклоняюся вам за це!».

Від імені голови облдержадміністрації та з нагоди 95-ї річниці утворення Товариства Червоного Хреста України Юрій Музика вручив відзнаку ОДА голові Чернігівської обласної організації ТЧХУ Оксані Рубець. Також їй було вручено почесну грамоту обласної ради.

Учасники зібрання, яке проходило у режимі «круглого столу», подивилися документальний фільм про історію та сьогодення Товариства та обмінялися досвідом своєї роботи.
Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів