Меню
 
Головна arrow Новини
Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» в рамках реалізації проекту МЕТІДА за фінансової підтримки CDC (Центрів контролю та профілактики захворювань, Атланта, США) оголошує набір учасників на тренінг «Особливості збору даних в рамках проведення досліджень серед груп підвищеного ризику інфікування ВІЛ».

Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» в рамках реалізації проекту МЕТІДА за фінансової підтримки CDC (Центрів контролю та профілактики захворювань, Атланта, США) оголошує набір учасників на тренінг «Особливості збору даних в рамках проведення досліджень серед груп підвищеного ризику інфікування ВІЛ».

 

 

МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» (Альянс) – міжнародний благодійний фонд, який підтримує спільноти та дії спільнот, що мають відіграти повноцінну та ефективну роль у відповіді на епідемію ВІЛ/СНІД.

Пріоритетами фонду є підтримка громадської ініціативи, спрямованої на зменшення захворюваності на ВІЛ/СНІД серед найбільш уразливих груп населення, розвиток громадської підтримки ВІЛ-позитивних та уразливих до ВІЛ груп, визначення та впровадження зразків найефективнішої відповіді на епідемію.

З 2012 року Альянс реалізує проект «Технічна допомога в сфері MiO та ефективного використання даних» (METIDA). Це п’ятирічний проект, спрямований на вдосконалення процесу прийняття рішень у сфері ВІЛ/СНІДу в Україні, заснованого на доказовості. Проект передбачає посилення співпраці між ключовими партнерами, зміцнення професійного потенціалу персоналу у сфері моніторингу і оцінки, покращення якості даних та підтримки діяльності з проведення досліджень, що забезпечать потребу наявності даних у сфері стратегічної інформації.

Упродовж серпня-вересня 2013 р. планується проведення 5 регіональних тренінгів  з питань збору даних в сфері МіО ВІЛ/СНІД.

У 2014 році в рамках проекту МЕТІДА планується підтримати проведення трьох досліджень на регіональному рівні. Упродовж тренінгу учасники зможуть обговорити теми потенційних досліджень на регіональному рівні, а також розпочати розробку заявки на проведення дослідження. Заявки будуть відбиратися на конкурсній основі.

Програма тренінгу розрахована на 5 днів. Перелік основних питань, що розглядатимуться на тренінгу знаходиться в додатку 1 до даного оголошення.

Мета тренінгу: розвиток дослідницького потенціалу в регіонах шляхом надання базових знань щодо методів досліджень, що використовуються в рамках епідеміологічного нагляду за епідемією ВІЛ/СНІД, формування спільноти фахівців зацікавлених в розвитку досліджень та участі в них на регіональному рівні.

До участі в тренінгу запрошуються:

фахівці зі збору даних регіональних центрів МіО, аспіранти кафедр епідеміології, соціології, статистики, що мають бажання надалі працювати та розвиватись в сфері епідеміологічного моніторингу на ВІЛ/СНІД, фахівці регіональних мереж дослідницьких компаній, епідеміологи та інші фахівці залучені до епідеміологічного нагляду за ВІЛ/СНІД та ко-інфекцією. 

За результатами цього конкурсу Проект МЕТІДА планує відібрати учасників для 5 регіональних тренінгів по 20-25 учасників кожен.

Увага! 5-9 серпня пройшов перший тренінг щодо «Особливостей збору даних в рамках проведення досліджень серед груп підвищеного ризику інфікування ВІЛ». В тренінгу взяло участь 22 представники регіональних державних та неурядових організацій.

Наступні тренінги відбудуться 2-6 вересня в м. Севастопіль, 9-13 та 16-20 вересня в мм. Львів, Севастопіль, Одеса. Деталі щодо місць проведення даних тренінгів буде надано пізніше.

Якщо Ви бажаєте взяти участь у тренінгу, що відбудеться 2-6 вересня у м. Севастопіль, заповніть, будь-ласка аплікаційну форму учасника та надішліть до 19 серпня 2013 року на електронну пошту: [email protected]  із зазначенням «На конкурс учасників регіонального тренінгу» у темі повідомлення.

Якщо Ви бажаєте взяти участь у одному з тренінгів, що відбудуться 9-13 та 16-20 вересня, заповніть, будь-ласка аплікаційну форму учасника та надішліть до 29 серпня 2013 року на електронну пошту: [email protected]  із зазначенням «На конкурс учасників регіонального тренінгу» у темі повідомлення.

 Прийнятний (повний) пакет документів повинен містити:

·                     резюме учасника українською, російською чи англійською мовами;

·                     повністю заповнену аплікаційну форму українською, російською чи англійською мовами;

Аплікаційну форму можна завантажити з веб-сайту Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД в Україні в розділі КОНТКУРСИ/ТЕНДЕРИ (далі ПРОГРАМНІ КОНКУРСИ І ТЕНДЕРИ 2013):

http://www.aidsalliance.org.ua/cgi-bin/index.cgi?url=/ua/tenders/prog.htm

 

 

ОСНОВНІ ПИТАННЯ ПРОГРАМИ ТРЕНІНГУ

Тренінг «Особливості збору даних в рамках проведення досліджень серед груп підвищеного ризику інфікування ВІЛ»

-      Епіднагляд за ВІЛ-інфекцією другого покоління. Типи епідемій ВІЛ/СНІД.

-      Огляд ситуації щодо ВІЛ-інфекції в Україні.

-      Групи підвищеного ризику (MARPs).

-      Огляд описових та аналітичних дизайнів дослідження, епідеміологічного та статистичного концептів.

-      Вибірка за методологією RDS (вибірка, що направляється та реалізується респондентами).

-      Вибірка за методологією TLS (за місцем і часом).

-      Розрахунок чисельності вибірки.

-      Особливості збору даних при реалізації досліджень за методологією RDS та TLS серед груп підвищеного ризику (збір поведінкових та біологічних даних).

-      Забезпечення якості при реалізації досліджень за методологією RDS та TLS серед груп підвищеного ризику.

-      Оцінка чисельності груп ризику.

-      Етичні засади проведення досліджень серед груп підвищеного ризику щодо ВІЛ-інфекції.

-      Використання, поширення даних досліджень та презентація результатів дослідження серед осіб, що приймають рішення.

-      Дослідницька пропозиція / Research proposal: структура, обов’язкові елементи дослідницької пропозиції та поради щодо покращення дослідницьких пропозиції.

-      Робота над власними дослідницькими пропозиціями.

-      Презентація індивідуальних/групових робіт групі та отримання зворотнього зв’язку.

 


Аплікаційна форма учасника регіонального тренінгу щодо збору даних.

Дата: «__» ______ 2013 р.

ПІБ учасника

 

 

Контактна інформація (тел., e-mail)

 

 

Регіон

 

Місце фактичної роботи і посада/ місце навчання і спеціальність

 

Наявність попереднього досвіду роботи в сфері ВІЛ/СНІД, зокрема, щодо збору даних у сфері ВІЛ/СНІД? (якщо так, опишіть характер роботи)

 

 

 

 

Чи маєте Ви досвід проведення будь-яких  досліджень? (Якщо Так, то поставте галочку напроти або підкресліть які саме дослідження)

Соціологічні

 

 

Епідеміологічні

 

 

Клінічні

 

 

Інші (вкажіть які) _____________________ ___________________________________

 

 

В чому із переліченого Ви маєте/мали особистий досвід? (поставте галочку напроти або підкресліть необхідне)

 

Розробка дослідницьких пропозицій

 

 

Написання протоколу дослідження

 

 

Участь в польовому етапі дослідження

 

 

Координація якісних досліджень

 

 

Координація кількісних досліджень

 

 

Проведення статистичного аналізу за результатами дослідження

 

 

 

Написання аналітичних звітів за результатами дослідження

 

 

 

Чи плануєте Ви практично застосувати отримані знання щодо збору даних в рамках досліджень в сфері ВІЛ/СНІД? Опишіть як саме.

 

 

 

 

 

 

 

Вкажіть коли Ви хотіли б взяти участь у тренінгу (поставте галочку напроти або підкресліть необхідне)

2-6 вересня 2013р.

□ 9-13 вересня 2013р.

□ 16-20 вересня 2013 р.

 

 

 

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів